Posted on: 19 listopada, 2020 Posted by: redakcja serwisu Comments: 0
tatuaz

Zastanawiasz się gdzie najbardziej boli tatuaż? Kilka podpowiedzi i ważnych kwestii w tym temacie przedstawiamy w naszym artykule. Warto przeczytać!

Gdzie najbardziej boli tatuaż i jakie miejsce wybrać?

Wiele osób bardzo chętnie zdecydowało by się na nowy lub pierwszy tatuaż ale obawia się, że będzie to niesamowity ból, który nie wart jest wizualnego efektu, jaki da nowy tatuaż. Pytanie gdzie najbardziej boli tatuaż i czy w ogóle boli?

Nowy tatuaż, na co zwrócić uwagę?

Dla osób, które nigdy nie wykonywały tatuażu pierwszą rzeczą o jakiej będą myśleć to nie piękne grafiki na ciele ale ból. Niemniej jednak jeżeli potencjalny ból Cię nie odstrasza i mimo to chcesz wykonać pierwszy tatuaż, warto zastanowić się na miejscami na ciebie, gdzie wykonanie tatuażu nie będzie, aż tak bolesne. Zatem gdzie najbardziej boli tatuaż a gdzie najmniej?

Gdzie najbardziej boli tatuaż?

Gdzie najbardziej boli tatuaż? Miejsca na ciele wyjątkowo wrażliwe na tatuowanie to między innymi brwi, usta, żebra, łokcie, miejsca za uchem, powieki, oczy, obojczyki, piszczela, skóra wzdłuż kręgosłupa czy piersi. Warto pamiętać, iż im więcej tłuszczu w danym miejscu naszego ciała, gdzie wykonywany będzie tatuażu, tym mniejszy ból będziemy odczuwać!

Leave a Comment