Posted on: 18 grudnia, 2021 Posted by: redakcja serwisu Comments: 0
podroz samolotem

Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Emirates i flydubai, oferuje pięciu szczęśliwym członkom szansę na zostanie milionerami Skywards podczas Dubajskiego Festiwalu Zakupów. Aby co tydzień zebrać milion mil Skywards, wystarczy zrobić zakupy w jednym z ponad 1300 sklepów, zjeść w jednej z ponad 200 restauracji, skorzystać z wyjątkowych atrakcji w Dubai Mall lub zrobić zakupy u jednego z ponad 1300 partnerów Skywards Everyday — aplikacji, która pozwala członkom zdobywać Mile za codzienne wydatki.

Jak zostać milionerem Skywards podczas Dubajskiego Festiwalu Zakupów?

Aby wziąć udział w cotygodniowym losowaniu, wystarczy wydać co najmniej 100 dirhamów w Dubai Mall lub u partnerów Skywards Everyday*. Można również podwoić swoje szanse na wygraną, po prostu robiąc zakupy u partnerów Skywards Everyday w Dubai Mall.

Każde wydane 100 dirhamów będzie kwalifikowało do jednego udziału w losowaniu. Oferta dotyczy wszystkich zakupów dokonanych między 15 grudnia 2021 r. a 30 stycznia 2022 r. Co tydzień, począwszy od 3 stycznia 2022 r., ogłaszany będzie jeden zwycięzca.

Posiadacze kart kredytowych Emirates Skywards mogą również zdobywać dodatkowe mile Skywards za każdy dokonany zakup oraz 1 milę poziomu za każde zdobyte 4 mile Skywards. Oferta dotyczy wszystkich partnerów bankowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej i Stanach Zjednoczonych*. Członkowie programu mogą również zdobyć jeszcze więcej dodatkowych mil Skywards za zwrot podatku za pośrednictwem aplikacji utu Tax Free*.

Z wizytą w Dubaju

Dubaj pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych i wymarzonym miejscem zakupów. Od światowej klasy centrów handlowych, przez wyjątkowe doznania kulinarne i zabytki – w mieście każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku podróżni będą mieli jeszcze więcej pretekstów, aby odwiedzić to tętniące życiem miasto dzięki mega-wydarzeniu Expo 2020, które potrwa do marca 2022 roku.

Dubajski Festiwal Zakupów zaczyna się 15 grudnia 2021 r. i potrwa do 30 stycznia 2022 r. oferując wiele nagród, promocji, niezapomnianych wydarzeń i światowej klasy rozrywki. Jako najdłużej organizowane wydarzenie tego typu, DFZ w ciągu ostatnich 27 lat urósł do rangi wyjątkowego święta dla obywateli, mieszkańców i gości Dubaju. Tegoroczny festiwal to najlepsze oferty handlowe od wielu rodzimych i globalnych marek, a także koncerty na żywo, wieczorne występy, targi na świeżym powietrzu, restauracje pop-up i wiele innych atrakcji, których nie można przegapić.

Ponad 28 milionów członków programu z ekskluzywnymi nagrodami

Emirates Skywards nadal oferuje swoim 28 milionom członków na całym świecie wyjątkowe nagrody i przywileje. Mogą oni gromadzić i wymieniać mile np. na bilety lotnicze w partnerskich liniach lotniczych, podwyższenie klasy lotu, uczestnictwo w wydarzeniach sportowych i kulturalnych oraz wiele innych atrakcji.

Program lojalnościowy uruchomił niedawno internetową platformę subskrypcji „Skywards+”, aby ułatwić członkom dostęp do spersonalizowanych nagród. Zarejestrowani uczestnicy programu mają również szansę na zdobycie mili za minutę spędzoną w Dubaju (do 5000 mil podczas międzylądowania lub pobytu wakacyjnego w Dubaju). Oferta dotyczy wszystkich biletów Emirates i flydubai zakupionych od 1 sierpnia 2021 r. do 31 marca 2022 r.*

Więcej informacji znajduje się na stronie emirates.com/skywards.

*Obowiązuje akceptacja regulaminu i warunków.

*Karty kredytowe: ADIB Emirates Skywards Cards, Emirates – Citibank Credit Cards, Emirates Islamic Skywards Credit Cards, Emirates NBD Skywards Credit Cards, Emirates Skywards DIB Credit Cards i RAKBANK Emirates Skywards World Elite Mastercard, ABK Emirates Visa Cards i Emirates Skywards MasterCard®.

Leave a Comment