Posted on: 21 marca, 2022 Posted by: redakcja serwisu Comments: 0
czyste powietrze

W sezonie grzewczym gołym okiem można zobaczyć unoszący się na dworze smog, niestety groźne dla zdrowia pyły zawieszone znajdujące się w smogu, nie poprzestają z łatwością przedostają się do pomieszczeń. Okazuje się także, że smog to nie jedyne zmartwienie jeśli chodzi o to znajduje się w powietrzu. Na szczęście nie jesteśmy zupełnie bezradni i możemy przynajmniej we własnych domach walczyć z zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu? W jaki sposób? Korzystając z oczyszczaczy powietrza, np. oczyszczaczy powietrza od Vestfrost.

Oczyszczacze powietrza od Vestfrost- sterylizacja na najwyższym poziomie

O zaletach oczyszczaczy powietrza najlepiej pisać w oparciu o konkretne modele. Vestfrost to duńska marka, która pojawiła się jakiś czas temu na polskim rynku, choć wciąż jest uznawana za nowości.

Oczyszczacze powietrza od Vestfrost, a w zasadzie trzy konkretne modele, zostały bogato wyposażone, dzięki czemu sterylizacja powietrza zachodzi na bardzo wysokim poziomie. We wnętrzu oczyszczaczy Vestfrost znajdziemy:

  • filtr wstępny

  • filtr węglowy

  • filtr HEPA

  • lampę UV-C LED

  • jonizator

Lampa UV to dodatkowe wsparcie w sterylizacji powietrza, zwiększa jego skuteczność, niwelując wirusy i bakterie, wszystko to dzięki promieniowaniu ultrafioletowemu. Co ważne nie ma powodu do zmartwień wiązka działa wewnątrz oczyszczaczy powietrza od Vestfrost, dzięki czemu nie stanowi zagrożenia dla człowieka. Wszystkie trzy modele pracują cicho, a możliwość ustawienia trybu niskiego sprawia, że sprawdzą się także w sypialni. Oczyszczacz dopasowujemy do konkretnego pomieszczenia pod kątem powierzchni oczyszczania i wydajności, najmniejszy z oczyszczaczy powietrza od Vestfrost charakteryzuje powierzchnia oczyszczania wynosząca 42 m2, średniego 48 m2, natomiast największego 80m2.

Wszystkimi trzema modelami można sterować zdalnie przy pomocy telefonu, mobilna aplikacji dedykowana do urządzeń Vestfrost nazywa się Tuya.

Najlepsze oczyszczacze powietrza w promocji czy ta inwestycja się opłaca?

Oczyszczacze powietrza to inwestycja na wiele lat, inwestycja w ochronę zdrowia i samopoczucie, dlatego tego typu urządzenie nie są najtańsze. Najlepsze oczyszczacze powietrza w promocji, to dobry wybór jeśli chcemy nieco zaoszczędzić. Na ceny promocyjne możemy liczyć w profesjonalnych sklepach. W tego typu sklepach możemy zapytać również o wygodny system ratalny. Oczyszczacze powietrza od Vestfrost w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami o podobnych parametrach wypadają korzystnie cenowo.

Czy zakup oczyszczacza powietrza to dobry pomysł?

Jeśli mieszkamy w miejscu gdzie jakość powietrza nie jest najlepsza, o co w Polsce nietrudno, jeśli borykamy się z alergią wziewną, jeśli w naszym domu mieszkają zwierzęta, jeśli mamy dzieci, kupno oczyszczacza powietrza będzie jak najbardziej uzasadnione. Dobrej jakości oczyszczacz powietrza jest w stanie wyeliminować z powietrza nie tylko pyły pochodzące ze smogu ale także alergeny, roztocza, wirusy, bakterie, drożdże i grzyby. To dobra inwestycja w zdrowie własne i najbliższych.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Leave a Comment