Posted on: 29 maja, 2021 Posted by: redakcja serwisu Comments: 0
szampon z weglem

Oczyszczający szampon z aktywnym węglem Equilibra polecany jest do mycia i detoksykacji zanieczyszczonej skóry głowy i włosów. Dzięki zawartości węgla aktywnego delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z nadmiaru łoju, toksyn, smogu i innych zanieczyszczeń. Naturalne składniki aktywne szamponu skutecznie chronią i nawilżają włosy oraz przywracają równowagę skórze głowy, pozostawiając je dogłębnie oczyszczone, świeże, lekkie, bez efektu wysuszenia.

Moc głównych składników

– Węgiel aktywny z łupin kokosowych – działa oczyszczająco i detoksykująco. Dzięki swojej porowatości, ma wyjątkową zdolność chwytania i przylegania do powierzchni wolnych cząsteczek. Głęboko oczyszcza skórę, eliminując toksyny, mikrocząsteczki i wszelkie zabrudzenia. Wspiera procesy regulujące przetłuszczanie się skóry, nadając jej lekkości i świeżości.

– Gliceryna roślinna nadaje miękkość i elastyczność

– Aloes Equilibra® w stężeniu 20%. Najwyższej jakości aloes pozyskiwany w ręcznym procesie ekstrahowania na zimno, bez obróbki chemicznej oraz bez pasteryzacji. Doskonale nawilża, chroni i przywraca równowagę skórze.

– Ekstrakt z soku z cytryny – działa odświeżająco

– Surfaktanty pochodzenia roślinnego – w delikatny sposób oczyszczają skórę

Oczyszczający szampon z aktywnym węglem Equilibra jest wydajny, dobrze się pieni, nie przesusza skóry. Zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego, jest przebadany dermatologicznie i klinicznie. Szampon dostępny jest w estetycznym opakowaniu o pojemności 250 ml. Idealne dopełnienie kosmetyku stanowi oczyszczająca odżywka z aktywnym węglem 200ml Equilibra.

Leave a Comment