Posted on: 26 maja, 2021 Posted by: redakcja serwisu Comments: 0
maska do twarzy

Oczyszczająca maska do twarzy z aktywnym węglem equilibra to wygodna w użyciu maska na tkaninie z 100% naturalnej wiskozy, polecana do oczyszczania i detoksykacji skóry narażonej na szkodliwe czynniki zewnętrzne, smog i toksyny.

Zawarty w jej składzie aktywny węgiel z łupin kokosa dokładnie oczyszcza pory i powierzchnię skóry, odświeża, rozświetla i eliminuje stany zapalne. Bogactwo naturalnych składników aktywnych oraz dodatek kwasu hialuronowego sprawia, że maska kompleksowo pielęgnuje skórę, zapewniając uczucie czystości, świeżości, wygładzenia i głębokiego nawilżenia.

Moc głównych składników

– Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej: działa wygładzająco na powierzchnię skóry.

– Kwas hialuronowy o średniej masie cząsteczkowej: zapewnia wsparcie środkowym partiom skóry właściwej.

– Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej: działa głębiej dzięki integracji funkcji kolagenu.
– Witamina E naturalny przeciwutleniacz, opóźnia procesy starzenia komórek
– Gliceryna roślinna nadaje miękkość i elastyczność

– Aloes Equilibra® w stężeniu 20%. Najwyższej jakości aloes pozyskiwany w ręcznym procesie ekstrahowania na zimno, bez obróbki chemicznej oraz bez pasteryzacji. Doskonale nawilża, chroni i przywraca równowagę skórze twarzy.

– Węgiel aktywny z łupin kokosa – naturalnie pochłania zanieczyszczenia pomagając oczyścić skórę z toksyn, mikrocząsteczek, pozostałości makijażu i innych nieczystości. Wspiera procesy regulujące przetłuszczanie się skóry, nadając jej lekkości i świeżości.

– Ekstrakt ze skórki cytryny: działa odświeżjąco

– Kompleks substancji aktywnych: delikatnie rozjaśnia

Węglowa maska na tkaninie Equilibra zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego. Kosmetyk został przebadany dermatologicznie i klinicznie.

Leave a Comment