Posted on: 16 lutego, 2022 Posted by: redakcja serwisu Comments: 0
kosmetyki

Węgierska firma Ilcsi z ponad 60-letnią tradycją wypuściła na rynek nową linię kosmetyków rewitalizująco – antyoksydacyjną. Znajomość branży, wiedza i doświadczenie zaowocowało stworzeniem przez firmę szerokiej gamy produktów z myślą o osobach, które preferują naturalne rozwiązania w pielęgnacji twarzy i ciała. Kosmetyki pomogą jednocześnie zadbać o zewnętrzną i wewnętrzną warstwę skóry, a także skutecznie budować jej odporność. Produkty ILCSI dostępne są do kupienia na polskiej stronie internetowej firmy https://ilcsipoland.com/.

Zabiegi pielęgnacyjne Ilcsi z nowej linii rewitalizująco – antyoksydacyjnej gwarantują komfort i wygodę w życiu codziennym. Odmładzanie i odnawianie skóry z biologicznie aktywnymi składnikami to główny cel węgierskiej firmy. W skład linii wchodzi pięć różnych kosmetyków min. peeling enzymatyczny i esencja rewitalizująco – antyoksydacyjna, które za pomocą naturalnych enzymów i składników odbudują jej zdrowy wygląd.

Jak działa stres oksydacyjny na skórę?

Stres oksydacyjny pojawia się kiedy w organizmie zaburzona jest równowaga pomiędzy ilością szkodliwych wolnych rodników a przeciwutleniaczy. Codzienne źródła stresu nie tylko pogarszają kondycję psychiczną, ale również stan skóry. Przy tym zjawisku charakterystyczne jest coraz szybsze i bardziej widoczne starzenie się naskórka. Kluczową rolę w zapobieganiu temu procesowi odgrywa holistyczne podejście do stymulacji skóry, w którym ciało i środowisko postrzegane są jako całość. Dlatego produkty marki Ilcsi z nowej linii rewitalizująco – antyoksydacyjnej posiadają specjalne substancje czynne pozyskane z rokitnika oraz innych uważnie dobranych ziół, które wzmacniają wewnętrzną sieć włókien kolagenowych i elastynowych. Dostarczają również niezbędnych mikroelementów, witamin, flawonoidów, kwasów tłuszczowych z odżywczych olejów roślinnych oraz naturalnych przeciwutleniaczy.

Produkty linii rewitalizująco – antyoksydacyjnej

  • KREM NAWILŻAJĄCY REWITALIZUJĄCO – ANTYOKSYDACYJNY – cena: 116.00 zł
  • KREM POD OCZY REWITALIZUJĄCO – ANTYOKSYDACYJNY – cena: 100.00 zł
  • ESENCJA REWITALIZUJĄCO – ANTYOKSYDACYJNA – cena: 124.00 zł
  • MASKA REWITALIZUJĄCO – ANTYOKSYDACYJNA – cena: 101.00 zł
  • PEELING ENZYMATYCZNY REWITALIZUJĄCO – ANTYOKSYDACYJNY – cena: 81.00 zł

Leave a Comment