Posted on: 30 kwietnia, 2021 Posted by: redakcja serwisu Comments: 0
produkty cantu

Wszystkie rodzaje kręconych włosów potrzebują świadomej pielęgnacji, która podkreśli ich naturalne piękno. Dlatego, aby dbać o nie w odpowiedni sposób warto sięgać po produkty dedykowane temu rodzajowi włosów. Specjalnie opracowana formuła kosmetyków CANTU Beauty, bazująca na super składniku, jakim jest masło shea, zapewni nawilżenie oraz piękny blask wszystkim rodzajom kręconych włosów!  

CANTU Beauty jest uznaną na świecie marką dedykowaną pielęgnacji włosów kręconych, falowanych i sprężynkowych. Kosmetyki CANTU Beauty bazują w 100% na drogocennym komponencie, jakim niewątpliwie jest masło shea. Składnik ten jest niezwykle ceniony za swoje pielęgnujące właściwości, dostarcza włosom cennych składników odżywczych, wzmacnia cebulki, chroni przed uszkodzeniami i pomaga utrzymać je w doskonałej kondycji. Dlatego tak świetnie sprawdza się w rutynie dedykowanej wszystkim rodzajom włosów kręconych, które potrzebują wyjątkowej troski. Niesamowicie nawilża je i regeneruje suche, zniszczone pasma włosów, jednocześnie wspierając ich dalszy, zdrowy wzrost.

Cenny składnik – masło shea

Masło shea, inaczej nazywane również Karite, otrzymuje się z orzechów afrykańskiego drzewa Masłosz Parka. Jego wspaniałe właściwości sprawiły, że jest pożądanym elementem nie tylko pielęgnacji ciała, ale także włosów. Składnik ten dostarcza im wielu cennych substancji, takich jak na przykład fitosterole, czy antyoksydanty. Jest także prawdziwym bogactwem wzmacniającej oraz poprawiającej gęstość witaminy A, odżywiającej włosy witaminy E oraz mającej działanie ochronne witaminy F.

Cudowne działanie masła shea doceniła marka CANTU, tworząc z niego bazowy składnik formuł swoich kosmetyków – CANTU Shea Butter. Już od dzisiaj w sieci drogerii Rossmann oraz na stronie www.rossmann.pl dostępne są produkty z  linii Cantu Shea Butter. Znajdziemy w niej 7 doskonałych kosmetyków, które wspomogą codzienną pielęgnację loków oraz fal.

Leave a Comment