Posted on: 2 lutego, 2023 Posted by: redakcja serwisu Comments: 0
szkolenie online

W postapandemicznych czasach ważne coraz częściej pracodawcy decydują się na przeniesienie części potrzebnych szkoleń na formę online. Tyczy się to również szkoleń BHP, które można w niedobiegającym od stacjonarnej formy poziomie przeprowadzić bez konieczności fizycznej obecności pracownika podczas szkolenia w miejscu pracy.

Dlaczego szkolenie BHP przez internet jest dobrym rozwiązaniem?

Pracownicy są zobowiązani do przeszkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie BHP przez internet jest wygodną formą przeprowadzenia szkolenia dla pracowników. Dzięki kompleksowemu szkoleniu skonstruowanym zgodnie z wymogami i rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy, pracownicy mogę przejść szkolenie BHP nie wychodząc z domu, potrzebny jest praktycznie tylko komputer i dostęp do internetu.

Niezwykle ważne jest by szkolenie zostało przeprowadzone rzetelnie oraz w przystępny dla pracowników sposób, ponieważ przeszkolenie pracowników w zakresie BHP zapewnia bezpieczeństwo w miejscu pracy, a także uczy jak pracownicy powinni się zachowywać w razie nieprzewidzianych sytuacji. Odpowiedzią na powyższe jest szkolenie BHP e-learning, dzięki któremu pracodawca jest w stanie zapewnić szybkie i jakościowe szkolenie dla pracowników.

W jakim języku prowadzone jest szkolenie BHP przez internet?

W czasach globalizacji w Polsce zatrudnia się coraz więcej osób, które nie mówią płynnie w polskim języku. Szczególnie wielu Ukraińców zdecydowało się na pracę w Polsce.  Bardzo ważne jest jednak, by szkolenie BHP zostało przeprowadzone w zrozumiały dla pracownika sposób, tak by zapobiec konsekwencją braku wiedzy w przypadku nieprzewidzianych sytuacji.

Na szczęście szkolenia BHP przez internet przeprowadzone są, aż w trzech językach. Poza oczywiście, językiem polskim, szkolenia przeprowadzane są również w uniwersalnym i powszechnie znanym języku angielskim. Ponadto dostępny jest również język ukraiński. Dzięki szkoleniom w różnych językach pracodawca ma możliwość wykupienia kursu również dla obcojęzycznych pracowników, co zdecydowanie ułatwia przeszkolenie zagranicznych pracowników w zrozumiały dla nich sposób.

Leave a Comment