Posted on: 30 września, 2020 Posted by: redakcja serwisu Comments: 0
pielegnacja
W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie czy zabiegi nawilżające na twarz są ważnym krokiem pielęgnacyjnym. Zachęcamy do lektury!

Dlaczego warto stosować zabiegi nawilżające na twarz?

Planując naszą rozmową o pielęgnację musimy wziąć pod uwagę jej obowiązkowe kroki. Jednym z nich zdecydowanie będzie oczyszczanie skóry twarzy a następnie przystąpienie do zabiegów nawilżających na twarz. Dlaczego to ważne?

Nawilżenie twarzy – czy jest istotne jesienią?

Zabiegi nawilżająca na twarz powinny być wykonywane w ciągu całego roku. O ile latem oraz wiosną, kiedy promienie słoneczne są znacznie mocniejsze niż jesienią i zimą, nie powinniśmy używać takich produktów jak retinol czy mocne kwasy bez stosowania kremów z filtrami, o tyle zimą oraz jesienią możemy pozwolić sobie zarówno na kwasy na twarz jak i na wspomniany już retinol oraz mechaniczne peelingi. Warto jednak pamiętać, że nałożenie specyficznych i dopasowanych odpowiednio do naszej skóry kremów to podstawa!

Zabiegi nawilżające na twarz oferowane przez Dr Irena Eris Beautycare

Dr Irena Eris Beautycare oferuje dodatkowo profesjonalne zabiegi nawilżające na twarz, które stanowić będą dodatek do codziennej pielęgnacji i sprawią, że skóra naszej twarzy będzie wyglądać promiennie. Dzięki zabiegom możemy pozbyć się również przebarwień na skórze powstałych podczas opalania letnią porą!

Leave a Comment