Posted on: 1 grudnia, 2021 Posted by: redakcja serwisu Comments: 0
pedzle

Czy istnieje przyjemniejszy moment makijażu niż dotyk miękkiego jak chmurka pędzelka na skórze? Marka KillyS doskonale o tym wie, dlatego stworzyła nową serię Collagen Beauty Brush – delikatne, precyzyjne i idealnie wyprofilowane pędzle do makijażu, których syntetyczne włosie zostało wzbogacone kolagenem, aby służyły podczas codziennego rytuału przez długie lata.

Na rynku znajdziemy setki akcesoriów do nakładania makijażu. Wiele z nas gromadzi niezliczoną ilość aplikatorów, gąbek, szpatułek i innych przedmiotów, ponieważ nie jest łatwo znaleźć produkt, który prawdziwie nas zadowoli. Ilość dostępnych akcesoriów do makijażu sprawia, że często zdarzają się nam błędy przy pierwszym wyborze, a nasze półki uginają się pod ciężarem nietrafionych gadżetów. Czy nie łatwiej byłoby zrobić gruntowny remanent swojej toaletki i skompletować wyjątkowy zestaw pędzli, które (wszystkie razem i każdy z osobna) zaspokoją nasze indywidualne potrzeby i zadowolą zarówno poczatkujące, jak i profesjonalne pasjonatki makijażu?

Wyjątkowe, miękkie, precyzyjne i idealnie wyprofilowane pędzle do makijażu marki KillyS, powstały przede wszystkim po to, aby służyć Ci przez długi czas. Syntetyczne włosie, wzbogacone kolagenem sprawia, że pędzle są wyjątkowo trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Z analiz przeprowadzonych przez Zespół marki Killys wynika, jak ważną rolę w doborze pędzla odgrywa jakość jego włosia.  Okazuje się, że coraz więcej z nas oczekuje trwałych i sprężystych pędzli, które zostaną w naszej kosmetyczce na dłużej. Nie lubimy zamian, także jeśli chodzi o akcesoria do makijażu. Tak narodził się pomysł wzbogacenia włosia kolagenem. – mówi Katarzyna Wilczak, specjalista ds. Marketingu Internetowego KillyS.

Pędzle świetnie radzą sobie przede wszystkim z sypkimi i prasowanymi kosmetykami do makijażu – jak puder, róż, rozświetlacz lub cienie do powiek

Kształt pędzli i struktura wzbogaconego kolagenem włosia pozwala na równomierne rozprowadzenie produktu – bez nadmiaru i efektu smug. Co istotne, syntetyczne włosie użyte do produkcji pędzla jest całkowicie wegańskie i hipoalergiczne – i tu ważna informacja dla osób z nadwrażliwą skórą, skłonną do reakcji alergicznych – znacznie zmniejsza ryzyko podrażnień skóry.

Tym, co również wyróżnia pędzle Collagen Beauty Brush spośród wielu dostępnych na rynku, jest ich ponadprzeciętna trwałość i sprężystość – efekt innowacyjnego, wzbogaconego kolagenem włosia. Żadne inne pędzle nie zostaną w kobiecej kosmetyczce na tak długo! Zdecydowaliśmy się na kolagen, ponieważ jest znany od wielu lat jako składnik ujędrniający i uelastyczniający skórę. Dlaczego zatem nie wykorzystać go jako dodatku wzbogacającego włosie pędzli? Kolagen sprawia, że włosie staje się niezwykle sprężyste oraz delikatne, pędzle są trwalsze i towarzyszą nam dłużej w makijażowej przygodzie. – dodaje Katarzyna Wilczak.

Drewniana rączka oraz stylowe, designerskie wykończenie w odcieniu rose gold czynią produkt jednocześnie solidnym i bardzo estetycznym. Kształt i funkcjonalność pędzli zostały opracowane z pomocą doświadczonych makijażystek, których spostrzeżenia umożliwiły marce pełne dopasowanie produktu do oczekiwań przyszłych użytkowników. Pędzle dedykowane są osobom, które interesują się makijażem – śledzą trendy i chcą doskonalić swoje techniki makijażowe, używając akcesoriów wysokiej klasy. A także każdemu, dla kogo jakość powinna iść w parze z przystępną ceną. Każdy pędzel posiada krótki opis przeznaczenia, który stanowi doskonałą wskazówkę dla każdego, kto dopiero rozpoczyna przygodę z makijażem lub nie jest przekonany co do zastosowania produktu.

Kolekcja Collagen Beauty Brush składa się z pędzla do pudru, ściętego pędzla do różu i bronzera, pędzla do rozświetlacza, dwóch pędzelków do makijażu oczu oraz dwóch do makijażu brwi i kresek – łącznie siedmiu (liczba doskonałości) wyjątkowych pędzli, które razem umożliwiają wykonanie pełnego, perfekcyjnego makijażu.

Cała kolekcja, jak i inne produkty marki KillyS dostępne są w regularnej dystrybucji w drogeriach sieci Rossmann, online oraz stacjonarnie.

Leave a Comment